Univerzita Pardubice: Pošlete příspěvek nebo tip na článek

Pošlete příspěvek nebo tip na článek

Vážení čtenáři a kolegové – spolupracovníci a studenti,

i nadále chceme přinášet čtenářům informace z činností univerzity a jejích jednotlivých pracovišť a zajímavosti z akademického života, v podobě tištěného, ale nově i elektronického univerzitního časopisu – Zpravodaje Univerzity Pardubice, který by měl naše zprávy a novinky, případně vaše autorské příspěvky, dostávat k očím čtenářů rychleji.

Tvořte Zpravodaj UPa s námi – pošlete nám náměty na články, rozhovory, reportáže.

Napište nám do redakce tip na událost či odbornou akci, kterou organizujete či spolupořádáte.

Pošlete nám váš vlastní příspěvek.

Podělte se o zajímavosti ze své vědecké práce a výzkumu či z dění na vašem pracovišti s celou akademickou obcí a čtenáři Zpravodaje UPa.

Při zaslání vašeho autorského příspěvku, prosím postupujte takto:

1. Příspěvky zasílejte na elektronickou adresu: zpravodaj@upce.cz
  2. Do přílohy e-mailové zprávy přiložte samostatný soubor s textem článku/vašeho příspěvku.
  3. Text, který si přejete zveřejnit, by měl obsahovat max. 3,5 – 4000 znaků (vč. mezer) = cca 1 strana PC textu (Times New Roman, vel. 12).
  4. Pokud se jedná o texty/příspěvky, vztahující se k univerzitním projektům, vložte prosím do „těla“ textu také příslušný logolink.
  5. Do přílohy zprávy můžete připojit 1 – 4 fotografie.
  6. Na konec textu vašeho článku uveďte popisky k jednotlivým přiloženým fotografiím a uveďte jméno autora fotografie. Pokud využijete fotoarchiv pořizovaný Univerzitním konferenčním centrem, stačí uvést pozn. UKC.
  7. Fotografie posílejte v dobré kvalitě, které si dále sami dle potřeb upravíme.
  8. Do článku nebo do zprávy e-mailu napište celé jméno autora zasílaného článku včetně titulů, pracoviště-katedru, oddělení apod. a fakultu či vyšší organizační útvar, jehož je vaše pracoviště součástí.

Děkujeme vám za přízeň i spolupráci a těšíme se na další setkávání na stránkách našeho zpravodaje, tištěného či elektronického.

Ing. Valerie Wágnerová, šéfredaktorka, kancléřka – mluvčí UPa
Mgr. Zuzana Paulusová, redaktorka - za redakční tým Oddělení propagace a vnějších vztahů UPa

Datum zveřejnění: 11. června 2014    Aktualizoval: Tomáš Pospíchal (10. července 2015, 08:55)