Univerzita Pardubice: Obecné informace a redakční okruh

Obecné informace a redakční okruh

Univerzitní zpravodaj

K informování o činnosti a dění na Univerzitě Pardubice slouží akademické obci i veřejnosti univerzitní časopis vydávaný pod názvem ZPRAVODAJ UNIVERZITY PARDUBICE. V roce 2017 bylo Zpravodaji UPa přiděleno mezinárodní standardní číslo seriálu ISSN 2570-5644 a byl zapsán Ministerstvem kultury ČR do evidence periodického tisku pod číslem MK ČR E 22928.

Je vydáván nepravidelně a bezplatně.

Šéfredaktorka: Ing. Valerie Wágnerová
Redaktorka: Mgr. Zuzana Paulusová

Redakční okruh: Ing. Ivo Holava, doc. PhDr. Tomáš Jiránek, Ph.D., doc. Ing. Ivana Kraftová, CSc., prof. Ing. Tatiana Molková, Ph.D., Tomáš Pospíchal, Ing. Iva Ulbrichová, CSc., Ivana Veselá.

Grafické zpracování: Ing. Alena Komárková

Fotodokumentace: Centrum informačních technologií a služeb, archiv autorů článků

Tiskne: Vydavatelství a polygrafické středisko Univerzity Pardubice

Kontaktní adresa: Univerzita Pardubice, Rektorát – kancelář rektora, Studentská 95, 532 10 Pardubice, tel 466 036 555, fax 466 036 361, e-mail promotion@upce.cz